Súťaž v Bojniciach

17. októbra 2017

V sobotu 7.10. sa sme sa zúčastnili na klubovom preteku ktorý organizoval LK Epirus Bojnice. Preteky sa konali v časti Bojnice-Dubnica na strelnici pri futbalovom ihrisku. Aj keď to nevyzeralo ráno s počasím najlepšie,nakoniec bolo dobre a nepršalo. Preteku sa zúčastnilo 48 strelcov čo bol nezvyk s iných súťaží,pri ktorých je dvojnásobná účasť. Organizátori boli milo prekvapený že prišlo toľko strelcov keďže to bola “klubovka” Trať mala 24 terčov a…

Read More >>

Majstrovstvá SR v terénnej a 3D lukostreľbe

2. októbra 2017

Na konci letného kalendára SLZ sa uskutočnili Majstrovstvá SR v terénnej a 3D lukostreľbe. Podujatie bolo zároveň aj zarátané do Slovenského pohára v terénnej a 3D lukostreľbe. Súťaž sa uskutočnila v Sebedraží v priestoroch Golfového klubu Scotland a priľahlého “rybárskeho” Vodného sveta. V sobotu 30. septembra sa strieľal IFAA Field round, 28 terčov so známymi vzdialenosťami od 6m(20ft) až do 72m(80yds), 4 šípy na kruhové terče. Vzhľadom na počet šípov…