3. kolo Slovenského pohára SLA 3D v Malinove

Krátka reportáž od nášho strieľajúceho reportéra Tomáša, ktorú napísal bezprostredne po súťaži.

Dňa 18.5. 2019 sa náš klub ARQUITIS Blatnica rozhodol prísť na Slovenský pohár v Malinove.

Po približne dva a pol hodine sme prišli k strednej škole záhradníckej kde sa mala  konať súťaž. Po zaregistrovaní sme si každý zobrali koláčik alebo chlieb s nátierkou a išli sme na kontrolu náradia. Keď sme odišli z kontroly tak sme sa išli rozstrieľať na terčovnice. Po rozstrieľaní sme už iba čakali na štart. Dospelí sedeli pri stole alebo sa išli rozprávať z ostatnými strelcami a my deti sme išli preskúmavať prostredie. Po zoradení na nástupe sme  išli na trať, ktorá mala 32 terčov, naša skupina začínala na 26. stanovišti na korytnačke. Keď sme dostrieľali a odovzdali bodovačky, dostali sme lístky na obed a mohli sme si vybrať medzi kuracím a hovädzím rezňom a k rezňu sme dostali aj kuraciu polievku. Čakanie na vyhodnotenie bolo dlhé ale stálo to za to, náš klub  získal dve medaile

jednu zlatú

Matej Paškuliak HU, deti

a jednu bronzovú

Tomáš Kysel TRRB, deti 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *